[ad_1]

’Një mollë në ditë mban mjekun larg për një ditë”, nuk dimë t’ju them me siguri sa e vërtetë është kjo shprehje, por që molla është një minierë vlerash ushqyese këtë e dinim prej kohësh, si dhe na e konfirmojnë gjithmonë e më shumë studimet e ndryshme. E pasur me vlera të shumta ushqyese si […]

The post Shkrin dhjamin dhe detoksikon sistemin tretës, dieta 3 ditore me mollë jeshile që po bën namin në rrjete sociale appeared first on ENERGY Radio.

[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *