Beat FM Albania

Shokon reperi:Vizitoj vajzën te gjinekologu për t’i kontrolluar virgjërinë

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Reperi i famshëm amerikan T.I. i ka shokuar të gjithë me deklaratën e tij lidhur me të bijën e tij, 18-vjeçare. Gjatë bisedës, reperi u pyet nëse diskuton me të bijën në lidhje me raportet seksuale dhe ai zbuloi se jo vetëm që flasin por çdo vit e shoqëron  tek gjinekologu për të parë nëse […]

The post Shokon reperi:Vizitoj vajzën te gjinekologu për t’i kontrolluar virgjërinë appeared first on ENERGY Radio.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED