Beat FM Albania

Shuhet fotografi i yjeve të Hollivudit

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Fotografi i njohur gjerman, Peter Lindbergh, është ndarë nga jeta në moshën 74-vjeçare. Lindbergh ishte për më shumë se katër dekada fotografi i yjeve të Hollivudit, ndërsa disa nga fotot ikonë të tyre mbajnë autorësinë e tij. Puna e tij shfaqej rregullisht në kopertinat e revistave si Vogue dhe Harper’s Bazaar, ndërsa iu dha një […]

The post Shuhet fotografi i yjeve të Hollivudit appeared first on ENERGY Radio.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED