Beat FM Albania

Surpriza gjatë dasmës, ylli i rokut performon për çiftin

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Ylli britanik i rokut Rod Stewart surprizoi një çift gjatë dasmës së tyre në Las Vegas duke u bërë pjesë e saj e duke kënduar.

Andrew Aitchison një çcift nga Liverpooli, Angli për pak sa nuk e anuluan dasmën e Ceasare Palace pasi organizatori i tyre u aksidentua në 23 shtator.

Por njëri prej pronarëve të Caesars Palace në Las Vegas e dëgjoi historinë e tyre e më pas i ofroi ndihmë për ta realizuar ëndrën e tyre. Madje ato i paguajtën dhe fluturimin çiftit.

Por qershia mbi tortë që hoteli lukzoz kishte përgatitur ishte i ftuari special Rod Stewart 74 vjeç, i cili performoi përgjatë ceremonisë martesore duke ndezur ambjentet e hotelit.

Stewart po qendron në Las Vegas momentalisht ku sot në mbrëmje do të performojë në një koncert.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED