Beat FM Albania

“Të dua përgjithmonë”, Kim Kardashian me urim të veçantë për këtë shqiptar

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Kim Kardashian përmes postimeve të fundit në Instagram, ka uruar grimerin shqiptar, Mario Dedivanovic, shkruan lajmi.net. Ajo postoi disa imazhe bashkë me Marion, ndërsa e quajti atë njeriun më besnik që njeh dhe se të tillë rrallë mund ta gjejë. “Urime ditëlindja për një dhe të vetmin @makeupbymario, miku im për jetë! Të njoh për […]

The post “Të dua përgjithmonë”, Kim Kardashian me urim të veçantë për këtë shqiptar appeared first on ENERGY Radio.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED