[ad_1]

Era Istrefi ndodhet në Paris për të ndjekur nga afër Javën e Modës e për të takuar personazhe me famë botërore që marrin pjesë në këtë event.

Era ka shkuar në Javën e Modës e veshur me të zeza, çizme dhe një rreth me gurë në kokë.

Këngëtarja duket si aktore e viteve ’60 me modelin e flokëve dhe paraqitjen e saj mahnitëse.

Era është në shoqërinë e këngëtarit britanik Julian Perretta me të cilin thuhet se është në një lidhje.

[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *