Beat FM Albania

Tekashi 6ix9ine akuzon Cardi B se është anëtare e bandës kriminale

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Reperi amerikan Tekashi 6ix9ine, emri i vërtetë i të cilit është Daniel Hernandez, po gjykohet aktualisht në Gjykatën e New Yorku-t për armëmbajtje pa leje, sulm me armë dhe pjesëmarrje në banda kriminale. Por 23 vjecari i ka befasuar të pranishmit në gjykatë me deklaratat e tij duke pohuar se në bandën  “Bloods” është e përfshirë edhe Cardi B .

Ai shtoi se banda vret, bën shantazhe si dhe plaçkit sende të shtrenjta. Cardi B, e rritur në Bronx, kishte pranuar më parë se në moshën 16 vjeçare ishte shoqëruar me djemtë e ‘Bloods’ por i mohoi pretendimet se ajo vetë ishte anëtare e bandës.

The post Tekashi 6ix9ine akuzon Cardi B se është anëtare e bandës kriminale appeared first on 98.5 FM.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED