Beat FM Albania

Unaza e martesës së Nicki Minaj kushtoi 1.1 milionë dollarë

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Nicki Minaj pak kohë më parë zbuloi se ishte martuar me Kenneth Petty.

Dhe një një postim në Instagram, reperja tregoi unazën e martesës që i bleu bashkëshorti.

Kenneth e bleu unazën në argjendarinë “Rafaello & Company” në New York.

Raportohet se unaza me diamant kushtoi 1.1 milionë dollarë.

36-vjeçarja u martua me Petty më 19 tetor pas një gati një viti lidhje.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED