Beat FM Albania

Vdes producenti i shumë i hiteve

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Michael Busbee – i njohur profesionalisht si Busbee, ka ndërruar jetë, transmeton Klan Kosova. Producenti i njohur,i cili ka bashkëpunuar me Maren Morris, Pink, Florida Georgia Line dhe Lady Antebellum, ka vdekur në moshën 43 vjeçare, raporton Rolling Stone. Deri tani, shkaku i vdekjes së Busbee nuk dihet. Busbee gjeti sukses të madh në fushën […]

The post Vdes producenti i shumë i hiteve appeared first on ENERGY Radio.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED