Beat FM Albania

Veshur si Elsa dhe Anna, Selena Gomez dhe motra e saj rrëmbyen zemrat e të gjithëve

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Filmi vizatimor shumë i dashur “Frozen”, vjen me serinë e tij të dytë. Premiera e “Frozen 2”, u zhvillua ditën e djeshme, në Los Angeles, në të cilën morën pjesë disa nga personazhet më të njohura në botën e artit, por dy motra ranë në sy më shumë se të tjerët. Bëhet fjalë për Selena Gomez dhe motrën e saj 6-vjeçare Grace Teefey. Duket se të dyja e kishin menduar me shumë seriozitet veshjen e tyre, të cilat ishin përshtatur me personazhet e filmit. Selena ishte e ngjashme me Anna-n, ndërsa Grace me protagonisten e filmit, Elsa-n. Motrat pozuan në tapetin e kuq, dhe fotot u bënë virale në internet, të cilat u pëlqyen shumë nga të gjithë ndjekësit e tyre.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED