Beat FM Albania

Victoria Beckham, tani edhe me një linjë produktesh kozmetike…

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Pas sipërmarrjes me modën, Victoria Beckham, ka vendosur të eksplorojë edhe në një territor tjetër. Stilistja 45 vjeçare ka lançuar linjën e saj të re të make up-it, një pjesë të së cilës e ka prezantuar në Javën e Modës në Londër bashkë me koleksionin e ri të veshjeve pranverë- verë 2020.

Koleksioni i produkteve të bukurisë, do të jetë gjithëpërfshirës, për femra të moshave të ndryshme dhe lloje të ndryshme të lëkurave. ‘Siguri, transparencë, edukim dhe gjithëpërfshrje’ është filozofia që përshkruan markën në web site-in e saj.

The post Victoria Beckham, tani edhe me një linjë produktesh kozmetike… appeared first on 98.5 FM.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED