Beat FM Albania

Video/ Aktori blen një vilë 9.4 milionë dollarëshe: Më pëlqeu ajri përreth

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Aktori Dwayne Johnson, i njohur nga të gjithë si “The Rock” ka blerë një vilë të re, e cila i ka kushtuar jo pak por plot 9.4 milion dollarë. Shtëpia e re ndodhet në një fshat të Francës, dhe aktori pohoi se e kishte blerë vetëm sepse i pëlqente ajri përreth. Ajo ka hapësirë të […]

The post Video/ Aktori blen një vilë 9.4 milionë dollarëshe: Më pëlqeu ajri përreth appeared first on ENERGY Radio.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED