Beat FM Albania

Vijojnë telashet për Ronaldo-n, rikthim tek akuza për përdhunim

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Hetuesit kanë gjetur prova që rëndojnë akuzën për përdhunim, AND-ja e yllit të futbollit përputhet me atë të dhunuesit të modeles Kathryn Mayorga. Kjo e fundit e takoi Ronaldon 10 vjet më parë në 2009-ën dhe 10 vjet më pas e akuzoi për përdhunim dhe blerje të heshtjes në këmbim të parave.

Modelja e ka hedhur në gjyq futbollistin i cili nga ana e tij e akuzon për dëmtim të imazhit dhe mashtrim. Kathryn kërkon dëmshpërblim 165 mijë paund ndërkohë që hetimet vazhdojnë, duke e risjellë në fokus çështjen që zieu 1 vit më parë dhe u harrua muajt e fundit.

The post Vijojnë telashet për Ronaldo-n, rikthim tek akuza për përdhunim appeared first on 98.5 FM.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED