[ad_1]

Ricky Martin dhe partneri i tij mirëpritën fëmijën e katërt në familjen e tyre.

“Është djalë”, ky është njoftimi special i Ricky Martin dhe partnerit të tij prej dy vitesh, Jwan Yosef, që e bënë në rrjetin social Instagram, të martën.

“Renn Martin-Yosef, djali ynë është këtu”, shkruajnë çifti në postimin ku shfaqen bashkë me djalin në krah.

Në gusht, këngëtari postoi një foto të vajzës shtatë muajshe, Lucia Martin-Yosef, duke e përshkruar atë me fjalët “Drita e syve të mi”.

Vogëlushja kishte lindur natën e Vitit të Ri.

Por Martin dhe Yosef janë gjithashtu prindër të binjakëve, Matteo dhe Valentino, të lindur më 2008.

The post Vjen në jetë fëmija i katërt i Ricky Martin appeared first on 98.5 FM.

[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *