[ad_1]

Will Smith ka ndarë me ndjekësit një video, në të
cilën u paraqit nga spitali. Aktori tregoi se po bënte një kolonoskopi, por ka
befasuar  me mbishkrimin poshtë videos
ku  ironizoi të famshmet që arrijnë
shifra të mëdha ndjekësish në Instagram, duke thënë se dikush i kishte
sugjeruar se nuk mund t’i arrijë 50 mijë ndjekës nëse nuk e tregon prapanicën.
“Ata thanë se nuk mund të arrish 50 milion ndjekës në IG pa treguar prapanicën
tënde. Kështu ja ku jam, tek mjeku dhe do ta arrijë këtë shifër”, ka shkruar
reperi sipër videos.

The post Will Smith tregon të pasmet në Instagram ‘Më thanë se nëse nuk tregon prapanicën nuk mund t’i arrish 50.000 ndjekës’ appeared first on 98.5 FM.

[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *