[ad_1]

Çifti mbretëror Princ William deh Dukesha Kate Middelton kanë ndjekur së bashku me dy fëmijët e tyre një ndeshje futbolli.

E gjithë vëmendja ishte kryesisht tek Princesha Charlotte dhe Princ George pasi ndodh rrallë që ata të jenë pjesë e eventeve sportive.

Në imazhet e publikuara George shfaqet me një bluzë të skuadrës së Aston Villës, për të cilën bën tifo i ati Princ William.

I vogli shfaqet duke brohoritur dhe bërë tifo gjatë gjithë kohës dhe gjithashtu duke dëgjuar të atit teksa i tregon lidhur me lëvizjet e lojtarëve.

Ndërkohë Princesha Charlotte shfaqet e ulur në prehrin e nënës së saj dhe të dyja e ndjekin me qetësi ndeshjen. Në pak javë Princ William dhe Dukesha Middleton do të udhëtojnë drejt Pakistanit për një vizitë 5 ditore.

View this post on Instagram

? @SoccerAM — a fantastic performance from Aston Villa @AVFCofficial at Norwich today! ??

A post shared by Kensington Palace (@kensingtonroyal) on Oct 5, 2019 at 1:27pm PDT[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *