[ad_1]

Vetëm pak minuta më parë është publikuar bashkëpunimi më i ri i këngëtares shqiptare Era Istrefi me artistët e huaj Yellow Claw dhe Offset, i cili na u fiksua që me të parën herë që e dëgjuam!

Videoklipi i dedikohet historisë reale të një çifti, të cilët ishin fansa të mëdhenj të grupit Yellow Claw dhe në njërin prej koncerteve të tyre, djali i kishte propozuar partneres për martesë në skenë, në sy të Yellow Claw dhe miliona fansave të pranishëm.

Historisë së tyre Yellow Claw i ka dedikuar këngën “Let’s Get Married” në bashkëpunim me Era Istrefin dhe Offset.

Gjatë këngës, Era dëgjohet të këndojë një pjesë shqip: “Se si ti, s’o asnjo, njo si ti, s’e gjej mo” dhe s’mund të ishim më të lumtur se kaq!

[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *