Beat FM Albania

WOW! Valdrin Sahiti vesh Cardi B

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Tashmë nuk ka asnjë lloj dyshimi se fama e Valdrin Sahitit i ka kaluar kufijtë shqiptarë. Stilisti i njohur nga Kosova ka veshur shumë vajza të njohura në mbarë botën, si këngëtaret Chloe dhe Halle, Fantasia Barrino Taylor, Jade Thirlwall, Jesy Nelson, Hadise. Por lista e gjatë nuk mbaron me kaq, sepse së fundmi Valdrini ka treguar se ka stiluar diçka edhe për yllin e muzikës hip-hop Cardi B. Reperja është bërë pjesë e një spoti publicitar, ku janë përfshirë dhe shumë personazhe të tjerë të njohur, dhe ajo ka zgjedhur që të veshë një fustan të zi të punuar nga stilisti shqiptar.

View this post on Instagram

? @iamcardib in #valdrinsahitiofficial

A post shared by Valdrin Sahiti (@valdrinsahitiofficial) on Sep 27, 2019 at 1:01am PDTiHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED