Beat FM Albania

Zbulohet më në fund e dashura e Mc Kreshës, reperi pret të bëhet baba…

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Mc Kresha ka zgjedhur ta mbajë jetën personale larg vëmendjes mediatike. Por vetëm disa muaj më parë reperi u pa nën shoqërinë e një vajze bionde, madje u përfol për një kurorëzim të mundshëm të dashurisë së tyre në muajin shtator, megjithatë kjo mbeti në kuadrin e thashethemit.

Sipas Prive, reperi është në një marrëdhënie me një vajzë të quajtur Erzina dhe pritet ta kurorëzojnë dashurinë më 15 dhjetor, madje çifti është edhe në pritje të një fëmije.

Eventi pritet të jetë tejet privat dhe përfshin vetëm një rreth të ngushtë. Mësohet se Erzina ka jetuar në Kanada dhe tashmë prej 1 viti ndodhet në Kosovë. Ky rikthim i asaj besohet të jetë dhe pika e tyre e takimit.

The post Zbulohet më në fund e dashura e Mc Kreshës, reperi pret të bëhet baba… appeared first on 98.5 FM.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED