[ad_1]

Në një intervistë për “Mirror”, ylli i futbollit, Neymar,
ka rrëfyer detaje nga jeta e tij që nuk i kemi ditur më parë. ‘Zemërohem,
shpërthej dhe nuk komunikoj siç duhet”. ka treguar futbollisti i cili është
shprehur se prej vitesh ka pasur probleme psiokologjike, por është kujdesur
t’i  kalojë e të përmirësohet në këtë
drejtim. Kujtojmë që muajin e kaluar ylli i PSG, ka kaluar një sërë  incidentesh, si pezullimi për akuzat ndaj
gjyqtarëve, pas eliminimit të skuadrës së tij në Champions dhe sulmi ndaj një
tifozi.

The post ‘Zemërohem, shpërthej dhe nuk komunikoj siç duhet’, Neymar flet për problemet psikologjike… appeared first on 98.5 FM.

[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *