Beat FM Albania

Zendaya dhe Michael B. Jordan me të njëjtin kostum në tapetin e kuq dhe fansat po çmenden!

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Zendaya dhe Michael B. Jordan, mund të mos kenë ndonjë raport bashkë (të paktën deri sot) por të paktën kanë të njëjtën shije për veshjet.
Aktorja e serialit “Euphoria” mori pjesë në festën e Harper’s Bazaar Icons gjatë Javës së Modës në New York të premten, 6 shtator.
Ajo kishte veshur të njëjtin kostum gri të markës Berlut që Michael kishte veshur në festën e Oscars të Vanity Fair në shkurt.
Fansat e kanë humbur komplet toruan kur kanë krahasuar fotot e dy aktorëve të njohur. Menjëherë kanë nisur postimet në Twitter dhe krahasimet se kujt i shkon më shumë.
Fotot janë shpërndarë edhe nga vetë aktorja Zendaya e cila ua ka lënë komentet fansave.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED