Beat FM Albania

‘A je mirë?’, projekti më i fundit muzikor nga Çiljeta dhe Estto

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Një nga këngëtaret më të dashura të publikut shqiptar, Çiljeta ka vendosur të rikthehet këtë verë me një bashkëpunim me këngëtarin e ri Estto, me projektin me titull ‘A je mirë?’. Kënga ka rezultuar të jetë tepër e suksesshme dhe këtë e kanë treguar dhe komentet pozitive në llogaritë e artistëve. Ajo çfarë bie në […]

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED