Beat FM Albania

Vajza e Jonida Shehut mbush 3 vjeç, urimi i veçantë i saj

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Ditën e sotme vajza e moderatores Jonida Shehu feston ditëlindjen e saj të tretë.
Kjo ditë e gjen familjen me pushime, në një resort jashtë vendit, për ta bërë edhe më të bukur ditëlindjen e Jonidës.
Moderatorja ka publikuar dy fotografi, ku në njërën shihet teksa mban të bijën në kraharor dhe një tjetër ku i shoqi loz me vajzën në pishinë.
“Kush bëri 3 vjeç sot? Kush është goca më e mirë në shtëpinë tonë?
Kush e gjen ka një përqafim nga Kristali”, shkruan Jonida.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED