Beat FM Albania

Çifti më i nominuar i vitit, Joe Jonas dhe Sophie Turner marrin çmimin e veçantë

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Kohët e fundit, dyshja e njohur,Joe Jonas dhe Sophie Turner nuk mund të kalojnë pa u vënë re.
Ata janë çifti më i komentuar dhe i dashur nga të rinjtë kudo në botë.
Fansat e tyre të fituar nga karriera muzikore e Joe dhe 8 sezoneve të suksesshëm të serialit më të famshëm “Game Of Thrones” të Sophie-s, bënë që të dy të jenë kryefjala e mediave rozë.
Por duket se kjo famë e tyre si çift nuk ka ngelur vetëm në media sociale, pasi ata kanë marrë 7 nominime si çifti më i mirë në “People’s Choice Awards”.
Është e qartë se që prej ceremonisë martesore të tyre, kanë fituar edhe më shumë zemrat e atyre që donin t’i shihnin bashkë, prandaj i kanë plotësisht të merituara këto çmime.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED