Beat FM Albania

E pyesin për lidhjen me Romeon, Jonida Maliqi nuk heziton të japë një përgjigje për të gjithë

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Lidhja e shumëpërfolur mes Jonida Maliqit dhe Romeo Veshaj është kthyer tashmë në temën e lajmeve rozë. Janë apo nuk janë bashkë? Pa aprovimin e tyre për publikun, kanë qenë disa ‘shenja’ që kanë konfirmuar këtë romancë. Pak kohë më parë, Romeo u shpreh se ishte shumë i lumtur për lidhjen që kishte, pa dhënë […]

The post E pyesin për lidhjen me Romeon, Jonida Maliqi nuk heziton të japë një përgjigje për të gjithë appeared first on ENERGY Radio.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED