[ad_1]

Ky ishte viti i Gaz Pajës, e këtu nuk po flasim vetëm për karrierën. Pasi aktori kurorëzoi dashurinë me Irën në martesë, shumë shpejt çifti dha lajmin se ishin në pritje të një fëmije, ndërsa sot bëhet e ditur se Ira ka sjellë në jetë një djalë duke ia shtuar dozat e lumturisë familjes në fund të 2019-tës.

Në nisje të tetorit, Ira festoi 25-vjetorin, ku dhe u shfaq me barkun e rrumbullakosur. Me një temë feste mes ditës së saj dhe pritjes së vogëlushit, lumturia e çiftit nuk mund të mos dallohej.

The post Gaz Paja, baba për herë të parë, vjen në jetë djali appeared first on 98.5 FM.

[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *