Beat FM Albania

Jennifer Lopez rrëfen si e ngacmoi seksualisht regjisori në takim e parë

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Këngëtarja dhe aktorja e famshme Jennifer Lopez ka rrëfyer për “The Hollywood Reporter” një episod jo fort të këndshëm të jetës së saj.

Lopez tregoi se regjisori i njërit prej filmave ku ka luajtur, e kishte ngacmuar atë seksualisht pasi që në takimin e parë ai i kishte kërkuar t’i tregonte gjoksin.

“Shkova në një takim me regjisorin e një filmi dhe ai më kërkoi të hiqja reçipetat për të më parë gjoksin”- ka rrëfyer Lopez.

Megjithatë, këngëtarja refuzoi të tregojë emrin e regjisorit, duke i lënë të gjithë kuriozë për të mësuar pak më shumë rreth historisë së sikletshme. Aktualisht, Jennifer po punon për filmin e saj më të ri, pas suksesit të madh në filmin “Hustlers”, ku ishte në rol kryesor.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED