[ad_1]

Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare, Dua Lipa ka marrë pjesë së fundmi në funeralin e gjyshes së partnerit të saj Anwar Hadid, e cila ndërroi jetë pas një beteje të gjatë me sëmundjen e kancerit.

Dua është fotografuar e veshur me të zeza, ndërkohë që gjendej në shoqërinë e të dashurit dhe dy motrave të tij supermodele, Gigi dhe Bella Hadid. Duket se tashmë lidhja e saj dy mujore me djalin e vogël të familjes, ka kaluar në një stad serioz.

Risjellim në vëmendje se mediat e huaja shkruanin pak ditë më parë se çifti ka ndërmarrë edhe vendimin për të jetuar së bashku, në një apartament në New York.

[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *