Beat FM Albania

Pas dasmës Justin Bieber publikon këngën e re dedikuar Hailey

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Pak orë më parë Justin Bieber ka publikuar projektin më të ri muzikor, të cilin e ka shoqëruar edhe me një videoklip të veçantë.
Këngëtari për këtë projekt ka bashkëpunuar me Dan+Shay, ndërsa kënga e tij e re mban titullin “10.000 Hours”.Ajo është një këngë dedikuar nga fillimi deri në fund dashurisë dhe pjesë e klipit është edhe Hailey Bieber.
Ata shfaqen në momente intime me njëri-tjetrin dhe klipi na ndihmoi të kuptojmë edhe më shumë rreth marrëdhënies së tyre.
Çifti duken mjaft të dashuruar dhe këtë e tregon lumturia që ata shfaqin në publik.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED