Beat FM Albania

Rihanna është shtatzënë? Pas deklaratës së papritur njerëzit janë të bindur që po!

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Së fundmi e gjithë vëmendja është kthyer tek Rihanna.
Pas prezantimit të linjës së të brëndshmeve dhe shfaqjes spektakolare, tani të gjithë mendojnë se këngëtarja është në pritje të ëmbël.Mbrëmjen e kaluar ajo mori pjesë në shfaqjen ” Essence Diamond Ball” dhe mbajti një fjalim që po çmend fansat.

E veshur me të zeza dhe me barkun pak të fryrë ajo tha: “Unë jam një grua zezake së cilës i dha jetë një grua zezake së ciles i ka dhënë jetë një grua zezake dhe une do i jap jetë një vajze zezake”.Sipas kësaj deklarate, Rihanna i bie të jetë shtatzënë me të dashurin e saj Hassan Jameel dhe fëmija që po pret është vajzë.Kjo deklaratë e papritur po bën xhiron e rrjetit dhe mezi po presim të komfirmohet lajmi.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED