Beat FM Albania

24-vjeçari martohet me kushërirën 81-vjeçe, autoritetet hetojnë

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Rasti i një djali 24-vjeçar, që është martuar me kushërirën e tij 81-vjeçare, po hetohet nga autoritetet në Ukrainë pasi kanë dyshime. Djali ka thënë se ai ishte njohur me gruan dhe kishin pasur një lidhje të veçantë. Gruaja po ashtu ka thënë se ai ishte një burrë i mirë që e respektonte dhe e […]

The post 24-vjeçari martohet me kushërirën 81-vjeçe, autoritetet hetojnë appeared first on ENERGY Radio.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED