Beat FM Albania

Familja Obama blen vilë në ishullin e të pasurve…

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Barack dhe Michelle Obama janë në prag të blerjes së një vile ëndrrash në Martha’s Vineyard, Massachusetts, SHBA, ishull në të cilin ka jetuar prej vitesh Jackie Kennedy.

Ajo përfshin 12 hektarë tokë, është 641 metra katrorë, ka shtatë dhoma gjumi, tetë banjo dhe një tarracë me pamje nga oqeani. Vila, e cila ka edhe një plazh privat kushton plot 14,85 milionë dollarë.

E njohur edhe si ‘ishulli i demokratëve’ Martha’s Vineyard prej kohësh ka qenë destinacioni i manjatëve, yjeve të hollivudit dhe presidentëve amerikanë.

foto galeri
foto galeri
foto galeri

The post Familja Obama blen vilë në ishullin e të pasurve… appeared first on 98.5 FM.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED