Beat FM Albania

Gjesti human, Stresi surprizon në spital fansin e tij

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Reperi i njohur dhe shumë i komentuar në media, Stresi ka bërë sot një gjest human që është për tu vlerësuar. Reperi ka surprizuar një fans të tij në ambjentet e spitalit.
Në videon e publikuar nga vetë Stresi, ai shfaqet duke i shkuar surprizë në dhomën e spitalit ku ndodhet fansi.Ky i fundit gëzohet shumë sapo sheh idhullin e tij dhe familjarët e tij gjithashtu habiten kur shohin Stresin.
“Nese ke mundesi me bo mire boje. Kjo shkon per te gjithe ju koleget e mi mos pertoni po shkoni dhe sikur shpirterisht te jet suporti juaj do ti ndihmoj ata. Sherim sa me te shpejt. Zoti qoft me ty”, shkruan Stresi.

George_Lamberis_instagram.com_B3zNWluJsG4

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED