Beat FM Albania

Tendenca e vjeshtës nga Bella Hadid: Trikoja e gjyshes

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Nëse keni në gardërobë triko me kopsa (që ngjajnë me ato që veshin gjyshet) është momenti për t’i veshur në vjeshtë. Nuk ua themi ne, por vetë modelja Bella Hadid. 23-vjeçarja po dilte për qejfin e saj për një shëtitje në New York dhe nga fotot e paparacëve ra në sy trikoja e zbërthyer që duket të jetë tendenca e këtij sezoni. Bella edhe me triko si të gjyshes di si te shfaqet seksi. Kujtojme se Bella është mjaft e komentuar në rrjetet sociale, pasi u shpall vajza me e bukur ne bote, por per kete njerezit kane patur kundershtime.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED