Beat FM Albania

Lady Gaga flet sërish për marrëdhënien e saj me Bradley Cooper

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Ata janë diskutuar gjatë në showbiz muajt që lamë pas nëse patën  apo jo lidhje me njëri-tjetrin. Madje këto thashetheme çuan edhe në ndarjen e aktorit dhe regjisorit Bradley Cooper nga partnerja e tij Irina Shyak. Mirëpo në asnjë moment nuk u vërtetua që gjatë xhirimeve apo pas filmit “A star is born” Lady Gaga […]

The post Lady Gaga flet sërish për marrëdhënien e saj me Bradley Cooper appeared first on ENERGY Radio.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED