Beat FM Albania

“Më parë më lutej të flitej për të në gazeta”, Meghan Markle sërish në telashe

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Meghan Markle dhe princi Harry i Anglisë, e kanë diskutuar shpesh idenë për tu transferuar në Los Angeles.
Kjo pasi çifti mbretëror ankohen për shkak të vëmendjes së madhe të mediave dhe mendojnë se duke u larguar nga Anglia do kenë më shumë momente intime.
Siç shkruan Daily Mail, në vitin 2013, ish-aktorja bënte gjithçka për tu shfaqur në media, thotë gazetarja Katie Hind dhe se tani bie ndesh me veten.
Meghan e ka denoncuar Daily Mail për shkelje të privatësisë, dhe gjatë procesit gjyqësor mund të dalin dokumente private të cilat mund të vendosin më tej në siklet pallatin mbretëror anglez, Buckingham Palace.
Kështu Meghan rrezikon që ta ekspozojë më tej jetën private dhe nuk dihet se cila do të jetë ecuria e procesit.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED