Beat FM Albania

Nora Istrefi padit Robert Berishën për tradhti!

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Ndarja e Nora Istrefit dhe Robert Berishës ka qenë kryefjala e mediave ditët e fundit. Këngëtari shqiptar konfirmoi ndarjen nëpërmjet një postimi në ‘Instagram’ ku u shpreh për ish-bashkëshorten me fjalët më të mira.

Mirëpo, së fundi janë zbuluar disa detaje të reja që tregojnë se shkaku i ndarjes ka qenë një lidhje jashtëmartesore e Robertit me një modele. Sipas “Insajder” Nora e ka paditur Robertin në Gjykatën Themelore të Prishtinës për këtë gjë dhe disa ditë pas kësaj padie, ai ka dhënë lajmin në rrjete sociale.

“Padia është dorëzuar dy javë më parë në Gjykatë. Arsyeja e kësaj është se Robert Berisha, është abuzues dhe është në lidhje jashtëmartesore me një modele nga Prishtina”, thotë burimi. Sipas po të njëjtit burim, çifti i njohur i showbiz-it ka një vit e gjysmë që janë ndarë, por këtë e kanë mbajtur larg syve të publikut. Pavarësisht këtyre lajmeve, kujtojmë se disa muaj më parë Nora tha gjatë një interviste se ajo dhe Roberti vazhdonin të ishin të dashuruar dhe shumë të lumtur.

The post Nora Istrefi padit Robert Berishën për tradhti! appeared first on 98.5 FM.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED