Beat FM Albania

Nora Istrefi publikon fotot e nxehta, fansat i kujtojnë Robertit çfarë ka humbur

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Edhe pse ka vetëm pak kohë që u konfirmuar ndarja mes Robert Berishës dhe Nora Istrefit, kjo e fundit duket se e ka marrë veten.

Për momentin është duke shijuar pushimet bashkë me vajzën e saj të vogël, Renenë. Nora ka shumë ndjekës në rrjetet sociale dhe nuk heziton aspak që tu shuajë kureshtjen se çpo bën dhe ku ndodhet.

Së fundmi, Istrefi ka postuar disa foto në rrjetin e saj social instagram ku shihet tejet e kuruar. Me bikini të kuqe dhe me flokë të lëshuara ajo na tregon se është më në formë se kurrë.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED