Beat FM Albania

Pamela Anderson heq dorë nga flokët bjond, nuk njihet me pamjen e re

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Pamela Anderson, aktorja e cila gjithnjë është evidentuar nga flokët bjond dhe pamja e saj shumë tërheqëse, ka vendosur të bëjë një ndryshim drastik.

Atë jemi mësuar ta shohim bjonde dhe është e vështirë ta imagjinosh aktoren ikonë pa flokët e verdhë.

Por në foton e fundit të postuar në rrjete sociale, Pamela është shfaqur brune.

Pamela ka pozuar si gjithnjë shumë provokuese, vetëm me një xhaketë teksa flokët brun e bëjnë të duket shumë ndryshe, gati të mos njihet.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED