Beat FM Albania

Tentojnë të vjedhin shtëpinë e Kim Kardashian dhe Kylie Jenner në Kaliforni

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Kim Kardashian dhe Kylie Jenner së fundmi u përballën me një gjë jo fort të këndshme, kur nga kamerat e sigurisë u filmua një person duke provuar të futej në të dy shtëpitë e tyre në të njëjtën natë.
Një person u kap përgjatë shtëpisë së Kyliet në Hidden Hills në Kaliforni të hënën në mëngjes dhe i njëjti u pa më pas në shtëpinë që Kim jeton me burrin e saj, Kanye West.Pamjet shokuese të kamerave të sigurisë të marra nga TMZ tregojnë njeriun pa emër në kopshtin e Kyliet, duke kërkuar diçka, përpara se të futet brenda.Pamjet e marra nga prona e Kim tregojnë të njëjtin ndërhyrës që po kërkonte nëpër kutinë e saj postare, por që më pas u arratis kur ekipi i saj i sigurisë e vuri re. Të brendshmit pretendojnë se truprojat e Kyliet panë videon nga shtëpia dhe pastaj ia dërguan policisë.
Këto incidente janë shqetësuese për familjen Kardashian-Jenner, pasi ata të gjithë jetojnë në një komunitet të mbyllur, do të thotë se askush nuk vjen asnjëherë ne rrugen e tyre.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED